Udruga Karika

Udruga Karika

Predavanje za udomitelje starijih osoba

Udruga udomitelja “Život s osmijehom”  i Udruga “Karika” organizirali su stručno predavanje na temu “Dekubitusa” za sve nositelje udomiteljskih obitelji za korisnike starije životne dobi, kao i za sve građane koji brinu za svoje mame, bake, dede i ostale članove obitelji koji su nepokretni, a za koje se oni kao članovi obitelji brinu. Predavanje je održano u Bubnjarcima, a predavanje su održale Marina Novaković Matanić i Valerija Žapčić.

Na samo predavanje bio je veliki odaziv, a velika aktivnost na samom predavanju ukazuje potrebu za stručnim predavanjima.

Ovo je bilo prvo predavanje koje su ove dvije udruge zajedničko organizirale, ali će uskoro uslijediti predavanja s nizom drugih tema i po ostatku Karlovačke županije.

Iz medija:

http://karlovacki.hr/strucno-predavanje-na-temu-dekubitusa-u-bubnjarcima/?fbclid=IwAR36zwRX8bA2x1X4trLEeI7ESluQCCnWGZHGnoqYp7Ei0NkFw60BDR_hIqQ