Udruga Karika

Udruga Karika

Svjetski tjedan dojenja

Udruga Karika je druženjem u prirodi uz Koranu obilježila Svjetski tjedan dojenja.Ovogodišnja tema je „Dojenje- temelj života“, a cilj je prevencija malnutricije u svim oblicima, sigurnost hrane i prekid lanca siromaštva.Vrijeme smo proveli u ugodnim razgovorima i usvajanju novih znanja bitnih za kvalitetniji razvoj naših najmlađih. Ivana Štedul dipl. pyisioth. nas je uvela u svijet rane stimulacije, Krešimir Profozić, prof. kineziologije pokušao od beba napraviti plivače, a dr 

Barbara Golubić Božić, pedijatar savjetovala o svemu što je prisutne interesiralo. Neprocjenjivo je druženje u prirodi i neposredni kontakti roditelja sa stručnjacima u neformalnim uvjetima.

Iz medija: https://trend.com.hr/2018/08/02/svjetski-tjedan-dojenja-obiljezen-na-foginovom-kupalistu/?fbclid=IwAR1FujtBpTNXeI66JIOgF66lPiJKUL3ZcDDOaBc8BUJuPqZkm6SBPpfBmyo